W koszyku: 0,00 zł

Liczba produktów: 0

Kontakt

telefon:
85 742-60-69

telefon kom.:
515-266-322

e-mail:
kwiaciarnia@cyklamen.pl

godziny pracy:
poniedziałek-piątek:
8:00 - 19:00
sobota:
8:00 - 17:00
niedziela:
10:00 - 15:00

Kontakt i konto bankowe

Sklep Cyklamen

Regulamin zakupów w sklepie internetowym kwiaciarni Cyklamen.

Sklep Internetowy "Cyklamen" działający pod adresem www.cyklamen.pl, prowadzony jest przez kwiaciarnie z siedzibą w Białystok ul.Mazowiecka 37/d .
1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż kwiatów za pośrednictwem sieci Internet.
2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet, telefonicznie lub osobiście. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem przelewu lub po dotarciu pieniążków.

4. Bukiet zostaje wysłany zgodnie z terminem podanym przez klienta

5. Terminy dostarczeń: w dni powszednie od 8.00 do  19.00, sobota 8.00 do 17.00

6. W przypadku niedostępności danych gatunków kwiatów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane czy w całości anulowane.
7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta.
8. Za zamówiony bukiet Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- płatność PayPal.

- przelewem bankowym na konto sklepu.

- płatność osobiście w kwiaciarni.

9. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Białegostoku.
Koszt dostawy:
- gratis!
 10. W momencie wysłania formularza zamówienia oraz wysłaniu płatności zostaje zawarta umowa między SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy są kwiaty wymieniony w zamówieniu.
11. Umowa sprzedaży kwiatów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
12. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „kwiaciarni Cyklamen", są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim.